Рідкий Цинк

Цинкове покриття ХімкорЦінк – це двухкомпонентне цінконаполненне покриття (з вмістом цинку в сухому шарі 92-95%) для чудового антикорозійного захисту чорних металів на водній основі.

Покриття ХімкорЦінк відрізняється високою та тривалою стійкістю в висококоррозійних атмосферних умовах, у вологому, хімічнму, сольовому середовищі, при контакті з морською водою, розчинниками, бензинами та їх парами, деякими хімікатами. Дуже добре підходить для внутрішньої обробки ємностей або замкнутого простору, так як не має запаху /випарів.

Стійко також до високої температури (до 6000С) і  температурних перепадів.

Має високу зносостійкість, підвищену стійкістю до стирання.

Покриття ХімкорЦінк нетоксично, вибухобезпечне, тому що складається з нетоксичних нейтральних полімерних зв’язуючих, не містить розчинників (толуол, сольвент та ін), без запаху.

Ціна 200-300 грн 1 кг. Фасування 1,5,10 кг.

 Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути очищена від бруду, масел, фарби, мінеральних солей і пухкої іржі до ступеня Sa2,5 і мати шорсткість не менше 15 мкм для гарної адгезії (зчеплення з металом). Обов’язково знежирити поверхню водою з додаванням миючих засобів. Розчинники, перетворювачі іржі застосовувати категорично не рекомендуються.

Нанесення першого шару на підготовлену металеву поверхню:

протягом max 1 годин після підготовки поверхні у вологому середовищі, протягом max 5 годин в сухому середовищі

Нанесення покриття

ХімкорЦінк наноситься розпиленням, пензлем. Обладнання повинно бути нове або ретельно знежирено водою з миючими засобами.

Перед нанесенням необхідно з’єднати 2 компонента в співвідношенні 80:20 (по масі) і дуже ретельно перемішати (вкрай важливо до отримання абсолютно однорідної суміші).

Компонент А (порошок): цинкова пудра високого ступеня чистоти, 80%.

Компонент В (зв;язуюче): 100% неорганічне, водо-розчинне, без запаху, 20%.

Так як щільність цинкової пудри більше щільності зв;язуючої речовини, то при нанесенні для забезпечення однорідності підготовленого розчину його необхідно періодично розмішувати.Срок придатності приготовленої суміші 6 годин (в залежності від температури).

Розчинник

Продукт готовий до використання, не потрібне додаткове розведення. Допускається розбавлення водою до 3-5%. Очищення інструментів і знежирення поверхні також проводиться водою.

Витрата

250 грам на 1 м2 (при товщині сухого шару 40 мкм) або 3,5-4 кв.м / кг

Висихання

Залежить від товщини шару та температури. Покриття сухе на отлип через 30 хвилин при температурі 20 ° С. Повне висихання -через 48 годин. Повторне нанесення наступного шару -через 24г.

Кількість шарів

1-2, на крайках не менше 2-3

Товщина шару 40 мкм (максимум 80 мкм)

Період остаточного формування непокритого шару

2-7 доби

Матеріал без запаху, не токсичні, пожежовибухобезпечні,
не приносять шкоди людям  та навколишньому середовищу

 Для того, щоб вникнути в суть холодного цинкування, пропонуємо прочитати наступну статтю:

Рідкий цинк-холодне цинкування металу
Цинкові покриття (покриття цинк) забезпечують найбільш довговічний захист металу від корозії. Гаряче цинкування металу іноді недоцільно (і фінансово, і технічно).
Найбільш доступним, дешевим, а іноді і єдино можливим, виявляється метод холодного цинкування металу – холодний цинк.
Холодне цинкування – це нанесення на підготовлену поверхню пензлем / валиком / розпиленням спеціального цінксодержащего складу, в результаті чого утворюється покриття, що володіє тими ж антикорозійними властивостями, що і отримане методом гарячого цинкування.
При нанесенні на залізо цинк захищає його як по бар’єрному (ізоляційному) типу (що більш характерно для гарячого цинкування, де цинк відразу утворює суцільне вологонепроникне покриття), так і по електрохімічному (протекторному) типу.
Протекторний тип захисту більш характерний для холодного цинкування за допомогою цинкової фарби ХімкорЦінк, особливо в стадії початкового формування покриття, коли воно ще має певну пористу структуру, через яку можливий доступ вологи до поверхні стали, що приводить до утворення електрохімічної пари «цинк-залізо». В процесі подальшої експлуатації відбувається ущільнення структури покриття і перехід його захисної дії від протекторного до бар’єрного.
Таким чином, покриття, отримане методом холодного цинкування рідкий цинк ХімкорЦінк, після закінчення певного часу, що залежить від умов експлуатації (в основному вологості), захищає сталь за тим же механізмом, що і покриття, нанесене гарячим способом.
Подальша дія цинку з електрохімічного типу захисту (також як і для гарячеоцинкованих поверхонь) відбувається тільки тоді, коли з тих чи інших, в т.ч. механічних, причин порушується цілісність нанесеного покриття і волога проникає до поверхні заліза.
Вимоги та їх реалізація
Згідно зі стандартами ISO 3549 (DIN 55969,) склади для холодного цинкування, що забезпечують активний електрохімічний захист по всій поверхні (повсюдну і вільну передачу електронів як між частинками цинку всередині покриття, так і від частинок цинку до поверхні сталі), повинні містити в сухому покритті не менше 94% чистого цинку з розміром частинок 12-15 мкм або не менше 88% цинку з розміром частинок 3-5 мкм.
Більш високі концентрації цинку збільшують захисну антикорозійну дію покриття.
Цинкнаповнені  фарби, що не відповідають вищезгаданим стандартом, не належать до складів для холодного цинкування і не утворюють електропровідного цинкового покриття, адекватного за властивостями і термінів експлуатації з гарячеоцинкованої. Цинк, присутній в них, виконує роль спеціального (в т.ч. для кольору) пігменту, що підсилює лише бар’єрний (плівковий) захист за рахунок свого окислення і «закупорювання пір» в шарі фарбі.
Холодний цинк ХімкорЦінк містить в сухому шарі 95% цинку, містить в собі цинкову пудру виробництва Німеччини з розміром частинок 3-5 мкм.
Одним з переваг цинкування металу за допомогою ХімкорЦінк-це відсутність запаху. У складі рідкого цинку Хімкор немає розчинників, тому їм можна сміливо користуватися в закритих приміщеннях, де немає вентиляції, всередині цистерн, на харчових виробництвах і т.п.
Ще раз про переваги методу
Використання методу холодного цинкування ефективно, як для отримання самостійного покриття і попереднього грунтування, так і для межопераціонного захисту стали і ремонту раніше оцинкованих поверхонь.
Застосування рідкого цинку ХімкорЦинк має ряд незаперечних переваг у порівнянні з гарячим цинкуванням – це:
• Відсутність обмежень за розмірами цінкуемих поверхонь;
• Відсутність запаху;
• Можливість виробляти підготовку поверхні на місці;
• Легке зварювання конструкцій, покритих ХімкорЦинк;
• Можливість на місці оцинковувати зварні шви;
• Простота ремонту пошкоджених (в т.ч. при транспортуванні і монтажі) ділянок цинкового покриття
• Можливість оцинковувати власними силами і будь-яким способом (зануренням до складу, пензлем, валиком, розпилювачем).
Рідкий цинк ХімкоЦінк служить для захисту від корозії мостових споруд, тунелів, будівельних металоконструкцій, металоконструкцій на харчових виробництвах, міських стовпів освітлення, опор ЛЕП, металевих покрівель, резервуарів, трубопроводів, арматури будівель.
Завдяки своїй ефективності, простоті нанесення, відносно невисокій вартості рідкий цинк ХімкорЦінк займає одне з лідируючих місць на ринку антикорозійного захисту металів в Україні.
Купити рідкий цинк ви можете зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. 0505105076, 0682837200