Рідка плівка в будівництві та ремонті

Будівельні та ремонтні технології постійно розвиваються. Щороку на ринку будівельних матеріалів з’являються цікаві новинки.

Однією з таких останніх розробок є рідка плівка, яка випускається під зареєстрованою торговою маркою “ХІМКОР” – рідка плівка ХІМКОР ЛСП українського виробництва. До недавнього часу на ринку були представлені лише російський аналог рідка плівка “Кварта”, голландська плівка LiquiFoil, англійська плівка Protectapeel і деякі інші.

Варто зауважити що ціни на аналоги до 10 разів вище!

Розглянемо особливості даного матеріалу і сфери його використання в будівництві.

Що таке рідка плівка і для чого вона потрібна?

В ході ремонтних робіт зазвичай використовуються традиційні матеріали для тимчасового захисту різних поверхонь від забруднень, подряпин і відколів.

Це – всім відома плівка з поліетилену в поєднанні з не менш відомим і популярним скотчем, інші клейкі стрічки, а в деяких випадках листові матеріали – картон, фанера ДСП і так далі.

Ми пропонуємо вам для цих цілей використовувати Рідку плівку Хімкор ЛСП.

Плівка являє собою прозору чи кольорову рідину  на основі полімеру. Матеріал не токсичний, без запаху, водорозчинний.

Наносити рідку плівку на поверхні можна кількома способами: пульверизатором, махровим валиком або малярським пензлем. Застосовується вона, в основному, на непористих поверхнях (з пухких поверхонь з високою всмоктуючою здатністю її буде важко зняти).

Наносити і знімати рідку плівку необхідно при плюсовій температурі (від 10 градусів і вище). Після нанесення на поверхні, плівка досить довго зберігає здатність зніматися (до 3 років).

Шар рідкої плівки здатний охороняти покриття від механічних і хімічних ушкоджень, при роботах з болгаркою або зварювальним апаратом НЕ прогорає, якщо на неї потрапляють іскри розпеченого металу.

Плівка при нанесенні на брудні поверхні «вбирає» в себе все, що під нею, і після її видалення поверхні стають ідеально чистими. Це дуже приємний момент, особливо, коли ремонт вступив у фінальну стадію.

Рідка плівка ХІМКОР ЛСП, переваги:

  • Простота і зручність застосування (якщо порівнювати з утомливим процесом обклеювання поверхонь поліетиленом укупі зі скотчем, то різниця більш ніж очевидна).
  • Плівка не залишає слідів (тобто, після видалення захисного покриття не доводиться довго відтирати і відмивати його сліди, як, наприклад, у випадку зі скотчем).
  • Більш того, володіє очисними властивостями, а значить, після видалення  поверхня не потребує миття або чищення.
  • Рідка плівка надійно захищає поверхні і довговічна – в порівнянні з поліетиленом або картоном вона щільно прилягає до поверхонь, не створюючи тертя, як уже говорилося, не прогорає від іскор.
  •  Не потребує постійного підклеювання. Як то кажуть: завдав і забув. Можливо відкривати вікна та двері.
  •  І, нарешті, з появою на ринку ХІМКОР ЛСП, рідка плівка стала доступною кожному, її ціна вигідно відрізняється від зарубіжних аналогів.

Використання ХІМКОР ЛСП дозволить вам якісно провести комплексний ремонт квартири, приватного будинку або ремонт офісу.
Не важливо, чи потрібно виконати тільки обробку ванної кімнати, ремонт санвузла, реставрацію кімнати в квартирі, ремонт кухні і т.д. рідка плівка Хімкор ЛСП буде однаково корисна при будь-яких оздоблювальних роботах на всьому протязі.

Технічну інформацію дивіться тут Специфікація