Хімкор Протектор для тимчасового захисту мармуру

Захист мармуру, граніту, онікса від механічних пошкоджень.

Велика кількість покриттів (підлог) з мармуру і граніту було пошкоджено одразу після їх укладання. Плями фарби, падіння інструменту, подряпини, тертя – все це може зруйнувати вже встановлений матеріал. До сьогоднішнього дня на українському ринку цю проблему вирішував італійський склад Bellinzoni Protector.

Раді представити вам інноваційний склад Хімкор Протектор – захисне знімне покриття для підлоги, яке вирішує ці ж проблеми, але за набагато менші гроші.

Захисне покриття Хімкор Протектор використовують, коли необхідно захистити встановлений готовий кам’яний виріб в інтер’єрі та екстер’єрі, коли будівельні роботи ще ведуться.

Хімкор Протектор призначений для максимального захисту: мармуру, граніту, агломерату, кахельної плитки з тонкою емаллю, лакованих паркетних підлог і пр.

Являє собою рідину, яка після висихання утворює гумову
пластикову еластичну плівку з антислизькімі властивостями.
Не липне. Після закінчення всіх будівельних робіт Хімкор Протектор
легко знімається, починаючи з кута, треба лише підчепити і потягнути.
Пол після плівки сяє чистотою і не вимагає замивання і очищення –
Хімкор Протектор вбирає в себе весь пил і бруд.

Хімкор Протектор не токсичний, без запаху. Наноситься валиком, установками. Нанесену плівку можна залишати як завгодно довго, вона не змінює поверхню каменю, не залишає слідів, навпаки, робить поверхню каменю ідеально чистою, після зняття “вбирає” в себе весь пил і бруд.

Наша компанія реалізує Хімкор Протектор для захисту мармуру вже більше 5 років і ми маємо масу позитивних відгуків від наших замовників.