Знімний лак для захисту стін фарбувальних камер

Модифікована рідка плівка Хімкор ЛСП застосовується для захисту стін малярних камер.

При проведенні фарбувальних робіт, в залежності від способу нанесення і групи труднощі виробу, від 40 до 90% лакофарбового матеріалу осідає на поверхні, що фарбується у вигляді лакофарбового покриття. Інша кількість ЛФМ у вигляді фарбувального пилу несеться вентиляцією і осідає на внутрішніх стінах фарбувальної камери, сітках, фільтрах, повітроводах.

Фарбувальна  пил є пожежонебезпечним продуктом, по мірі накопичення при експлуатації фарбувальних камер її дуже важливо видаляти. Відповідно до «Санітарних правил при фарбувальних роботах із застосуванням ручних розпилювачів» для зручності і полегшення очищення внутрішніх стін фарбувальних камер їх слід покривати тавотом або ж іншим матеріалом і регулярно чистити.

До теперішнього часу для захисту малярних камер застосовувався склад Pro Cabin. З радістю повідомляємо, що тепер ви можете використовувати якісний вітчизняний продукт за набагато менші гроші.

Нашою компанією розроблено знімний лак Хімкор ЛСП для фарбувальних камер, який легко видаляється разом з налиплим на неї шаром лакофарбового покриття.

Переваги:

Не потребує змивання розчинником.
Не потребує змивання водою.
Не потребує використання скребків.
Легко знімається плівкою (необхідно лише підчепити і потягнути).
Стійкий до дії розчинників і органоразбавляємих фарб.
Н
е стікає з вертикальної поверхні.
Швидко сохне.
Пожежо вибухо безпечний при зберіганні і застосуванні.
Водорозчинний
Не токсичний.
Економить ваш час і гроші.

Знімний лак Хімкор ЛСП для малярних камер наноситься пензлем, валиком або розпиленням в 2 шари з товщиною 1 сухого шару 65-80 мкм.

Витрата: 1 л на 10 кв.м. або 100 грам на 1 кв.м.

Наноситься на стіни, стелю, витяжні труби, освітлювальне обладнання і т.д в фарбувальній камері.

Як правило, Хімкор ЛСП наноситься під час чищення фарбувальної камери в неробочий час при працюючій витяжної вентиляції. Зняття плівки зі скупченням ЛФМ проводиться в міру необхідності.

Колір-буд який, в т.ч. і прозорий.

Відео скоро очікується.


Технічну інформацію дивіться тут Специфікація