Антиконденсат

Покриття (фарба) ХІМКОР АНТИКОНДЕНСАТ

 

Опис продукту

 

 


Особливості та переваги

 

 

 

 

 

 

Сфера використання

 

 

 

 

 

 

Основні характеристики продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Час висихання

 

 

 

 

 

Рекомендації з нанесення Підготовка поверхні
Умови при нанесенні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Грунт

 

 

Упаковка

 

Зберігання

 

 

 

  

Гарантії виробника

 

Застереження

Полімерне матове антиконденсатне покриття, яке застосовується всередині опалюваних або неопалюваних приміщень для обробки різних металевих поверхонь, а також зовні приміщень.

Матеріал формує на поверхні міцну, пористу, еластичну плівку, яка захищає від вологи і механічних пошкоджень. Антиконденсатна фарба Хімкор Антиконденсат володіє такими параметрами:
• Відмінно поглинає вологу і забезпечує її швидке випаровування;
• Перешкоджає утворенню конденсату і випадання роси, забезпечує термоізоляцію (λ = 0.085 W / mK);
• Володіє протипожежними властивостями;
• Створює вологонепроникне покриття;
• При нанесенні товстим шаром зменшує рівень шуму і вібрацій;
• Формує пористу і дуже еластичну плівку;
• Відповідає вимогам стандартів EN13501-1, клас A2-s1d0 і ASTM E84 (США).

Рекомендується для обробки на місці монтажу сталевих покрівельних листів, сталевих конструкцій та інших металевих поверхонь, схильних до утворення конденсату і впливу крапель води.
Складські будівлі і парковки, холодні цехи, вентиляційні шахти і установки по виробництву води, інше виробниче обладнання та спортивні арени, внутрішні і зовнішні поверхні опор вітрових турбін, морські контейнери, залізничні вагони, приміщення для утримання домашніх тварин, резервуарів і контейнерів для води..

 

Зовнішній вигляд і колір Однорідна маса білого кольору
Щільність, г / см3 0,9±0,1
Сухий залишок по масі,% 60±5
Коефіцієнт теплопровідності, Вт / (м2 × ок) 0,05
Стійкість до статичного впливу, 48г:
вода
5% розчин NaOH
зовнішній вигляд покриття без змін
Термін експлуатації покриття Більше 20 років
Зовнішній вигляд покриття після впливу + 100оС, 8 годин Відсутній: лущення, здуття, тріщини
Паропроникність, мг/(м·ч·Па) 0,02
Займистість низька
Час висихання до ступеня 3, при 20оС 3 год
Витрата, м2 10-11
Розчинник, очистка Вода (до 10%)

табл.2

Температура поверхні Висихання

 

Інтервал перекриття
min max
10оС 8 год 12 год необмежений
20оС 6 год 8 год необмежений
30оС 2год 6год необмежений
40оС 1 год 4 год

Показання в таблиці наведені виходячи з:
1. Доброю циркуляції повітря (можливо припливно-витяжна)
2. ТСП (товщина сухої плівки) – 1мм

Поверхні повинні бути сухими і чистими. Температура навколишнього повітря і поверхні не повинна бути менше +10 ºC і не більше + 900С при нанесенні і висиханні. Відносна вологість повітря не повинна перевищувати 80%. Температура поверхні повинна бути, принаймні, на 3 ºС вище точки роси повітря. Під час проведення робіт температура фарби повинна бути не нижче +15 ° C. При нанесенні на гарячу поверхню від + 45оС рекомендується попередньо заґрунтувати розведеним матеріалом на 10-15% від маси дистильованою водою. При більш високих температурах можливо грунтування поверхні в два рази. Час висихання грунтованого шару 1-2 години. Потім матеріал наносяться за звичайною схемою 1-2 шари з міжшарової сушінням (табл 2.) В процесі нанесення і висихання необхідно забезпечити достатню вентиляцію.
Видалити з поверхні масла, мастильні матеріали, солі та інші забруднення відповідним способом (ISO 12944-4).

Сталь, нержавіюча сталь, оцинковані, алюцинкові, алюмінієві поверхні: Легка піскоструминна обробка до ступеня Sa2,5 (St3). Якщо піскоструминна обробка виключена, поверхню слід промити миючим засобом.

Загрунтовані поверхні: Загрунтувати промисловим способом не вимагає спеціальної підготовки. Масла, мастильні матеріали, солі та інші забруднення видалити з поверхні відповідним способом

Наноситься безповітряним розпиленням, пензлем, шпателем, валиком з дрібним ворсом. Безповітряним розпиленням: тиск на виході з сопла min 120-160 бар (12-16 МПа). Розмір сопла – 0,025 ÷ 0,033. Кут розпилу 40-60о. Очістітель- вода. Товщина мокрої плівки покриття в один шар не повинна перевищувати 1 ÷ 1,5 мм. Перевищення товщини одного шару може привести до деформації і відшарування покриття. Чи не перекривати будь-яким покриттям іншого типу, щоб уникнути втрати всмоктують властивостей.

Не вимагається. Наноситься на метал. Старим пофарбованим поверхням рекомендується надати шорсткість для поліпшення адгезії.

10кг, 20кг, 30кг

Зберігати, транспортувати і експлуатувати при температурі навколишнього середовища і поверхні нанесення не нижче + 5 ° С.

Способи зберігання та транспортування повинні забезпечити цілісність тари, виключення зволоження, однорідності суміші і не допускати тривалого впливу прямих сонячних променів при зберіганні.

Виробник гарантує відповідність якості суміші вимогам стандарту ДСТУ Б року на протязі 12 місяців з дня виготовлення, за умови виконання вимог транспортування і зберігання.
Після закінчення гарантійного терміну зберігання суміші, необхідно провести випробування на відповідність вимогам даного стандарту.

Фарба не токсична, екологічно чиста. Дотримуватися загальних правил гігієни праці, при попаданні в очі промити теплою водою.
Недотримання інструкції із застосування, нанесення і порушення правил зберігання продукції може призвести до втрат номінальних параметрів і естетичного вигляду матеріалу.