Акустика

Покриття Хімкор акустика (фарба, мастика)

 

 

 

Опис продукту

 

 

 

 

 

 

 

Сфера використання

 

 

 

 

 

 

Основні характеристики продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Час висихання

 

 

 

 

 

Підготовка поверхні

Рекомендації з нанесення

Підготовка матеріалу перед нанесенням

Умови при нанесенні

 

 

Упаковка

Зберігання

 

 

 

 

 

 

 

Гарантії виробника

 

 

 

 

 

 

Застереження

Високотехнологічне силіконове покриття, модифіковане силоксаном і антипіренами на водно-дисперсійної основі

Як самостійна високотехнологічна рідка звукоїзолірующая, вібропоглинаюча мастика з термоізоляційними властивостями, для металевих і мінеральних поверхонь з робочою температурою -50 … + 120оС (можливе виготовлення до + 250оС). Забезпечує високий рівень зниження шуму і вібропоглощенія, а також зниження термовитрати від 20 до 30%. Важко займиста, не підтримує горіння, стійке до УФ випромінюванню. Не втрачає властивості при тривалому нагріванні і перепадах температури. Відсутність утворення конденсату на поверхні. Низьке водопоглинання 2%. Висока акустична ефективність.
Ефективна товщина покриття 1-2мм.
Коефіцієнт механічних втрат при покритті / лист металу 2/1, при впливі частоти 200Гц – не менше 0,19.

Пасажирський і вантажний транспорт: для звуко, вібро, шумо- ізоляції всіх видів і типів залізничного, водного, електро та автомобільного транспорту.
• Промисловість: для тепло-, холодо- ізоляції технологічного обладнання та конструкцій, нафтогазовому комплексі, хімічній, харчовій промисловості та приладобудуванні. Усунення утворення конденсату.
• Цивільне та промислове будівництво: ізоляція ліфтів, ліфтових шахт, вентиляційних систем, стін, покрівель, підлог, стель, житлових і виробничих приміщень.
• У військовій справі: для захисту від роботи тепловізора, обробки тканин і додаткової шумоізоляції техніки.

Зовнішній вигляд і колір Однорідна маса білого кольору
Щільність, г / см3 0,9±0,1
Сухий залишок по масі,% 60±5
Коефіцієнт теплопровідності, Вт / (м2 × ок) 0,06-0,07
Стійкість до статичного впливу, 48г:
вода
5% розчин NaOH
зовнішній вигляд покриття без змін
Адгезія плівки, МПа:    метал
цегла
1,0

1,5

Термін експлуатації покриття Більше 20 років
Зовнішній вигляд покриття після впливу + 100оС, 8 годин Відсутній: лущення, здуття, тріщини
Водопоглинання,%, не більше 2
Паропроникність, мг/(м·ч·Па) 0,02
Займистість низька
Час висихання до ступеня 3, при 20оС 3 год

табл.2

Температура поверхні Висихання

 

Інтервал перекриття
min max
10оС 8 год 12 год необмежений
20оС 6 год 8 год необмежений
30оС 2год 6год необмежений
40оС 1 год 4 год

Показання в таблиці наведені виходячи з:
1. Доброю циркуляції повітря (можливо припливно-витяжна)
2. ТСП (товщина сухої плівки) – 1мм
Поверхня, яку ізолюють, повинна бути чистою, сухою і вільною від забруднень, метал очищений до ступеня Sa 2,5, St 2,0 (ISO 8501) або на інші поверхні узгоджені з Хімкор.

Наноситься пневмо, пензлем, шпателем, валиком з дрібним ворсом. Безповітряним розпиленням: тиск на виході з сопла min 120-160 бар (12-16 МПа). Розмір сопла – 0,025 ÷ 0,033. Кут розпилу 40-60о. Очищуівач- вода. Товщина мокрої плівки покриття в один шар не повинна перевищувати 1 ÷ 1,5 мм. Перевищення товщини одного шару може привести до деформації і відшарування покриття.

Перед застосуванням вміст тари ретельно перемішують (5-10 хв) механічним способом до однорідного стану і, в разі необхідності, доводять до робочої в’язкості дистильованою водою, до 5% від маси матеріалу.

Ізоляційні роботи можливо здійснювати при температурі поверхні +5 … + 90оС і вологістю повітря не більше 85%. При нанесенні на гарячу поверхню від 45оС рекомендується попередньо заґрунтувати розведеним матеріалом на 10-15% від маси дистильованою водою. При більш високих температурах можливо грунтування поверхні в два рази. Час висихання грунтованого шару 1-2 години. Потім матеріал наноситься за звичайною схемою 1-2 шари з міжшаровим сушінням (табл 2.)

10кг, 20кг, 30кг

Зберігати, транспортувати і експлуатувати при температурі навколишнього середовища і поверхні нанесення не нижче + 5 ° С.
Суміші транспортуються усіма видами критого транспорту, з урахуванням вимог ДБН Г. 1-4.
Способи зберігання та транспортування повинні забезпечити цілісність тари, виключення зволоження, однорідності суміші і не допускати тривалого впливу прямих сонячних променів при зберіганні.
Для складських приміщень, в яких зберігаються суміші, необхідно визначити категорію приміщень згідно НАПБ Б, а так само класи зон, які визначаються відповідно НПАОП.
Приміщення для зберігання сумішей по пожежної повинні відповідати вимогам ГОСТ 12.1.004, ГОСТ 12.1.010, НАПБА.01.001, СНиП ДБН В.2.5-13.

Виробник гарантує відповідність якості суміші вимогам стандарту ДСТУ Б В.2.7-233: 2010 року на протязі 12 місяців з дня виготовлення, за умови виконання вимог транспортування і зберігання.
Після закінчення гарантійного терміну зберігання суміші, необхідно провести випробування на відповідність вимогам даного стандарту. У разі, якщо суміші відповідають вимогам стандарту, їх можна використовувати за призначенням. Якщо суміші не відповідають вимогам стандарту, їх слід утилізувати згідно ДСанПіН 2.2.7.029 або за домовленістю повернути виробникові для переробки.

Мастика не токсична, екологічно чиста. Дотримуватися загальних правил гігієни праці, при попаданні в очі промити теплою водою.
Недотримання інструкції із застосування, нанесення і порушення правил зберігання продукції може призвести до втрат номінальних параметрів і естетичного вигляду матеріалу.